LOGIK s.r.o.

Rampová 4
040 01 Koššice

 

Pon - Pia /7:30 - 16:00/

mobil: +421 911 762 811

            +421 910 903 640


e-mail: info@logiksro.sk

O nás


Logik sroSpoločnosť LOGIK s.r.o. poskytuje služžby pre Vás v oblasti stavebníctva a je pokračovateľom v uvedenej oblasti po nadnárodnej spoločnosti.

 

Poslaním naššej spoločnosti je zabezpečiť pre zákazníka spoľahlivé služžby v oblasti prenájmu a predaja profesionálnych systémových fasádnych leššení, ľahkých hliníkových leššení, systémových panelových a stropných debnení. Samozrejmosťou je šširoká ponuka doplnkového prísluššenstva k debneniu (ihneď k odberu) a taktiežž ponuka doplnkových služžieb v oblasti logistiky.

 

Pri návrhu vhodného rieššenia pre Vaššu stavbu resp. rekonšštrukciu Vám vhodné rieššenie navrhnú našši odborníci s dlhoročnou praxou. Vašše práce vo výšškach Vám komplexne zabezpečíme vrátane montᾞnych prác vykonávaných profesionálmi spolu s dodávkou komplexných logistických služžieb.

 

Logik s.r. o. 1. 2. 2012 zahájila svoju činnosť ako regionálny nástupca zahraničnej spoločnosti, ktorá odiššla z trhu a pôsobila 15 rokov v SR. Obchodný názov spoločnosti vychádza z produktu, ktorý má vo svojom portfóliu debnenie LOGIK 50.